میکروبیولوژی

میکروبیولوژی

در هر کدام از بهترین آزمایشگاه های تهران، بخشی به نام میکروبیولوژی وجود دارد که در شناسایی و یافتن بسیاری از بیماری ها و شناسایی علت آن ها تقش اساسی دارد، اما میکروبیولوژی چیست و میکروبیولوژیست ها چه کسانی هستند؟

میکروبیولوژی چیست؟

میکروبیولوژی مطالعه کلیه ی موجودات زنده بسیار کوچک است ، شامل : باکتری ها، ویروس ها، قارچ، تک یاخته ها و..که در مجموعه به آن ها میکروب می گویند.

افراد متخصص و باتجربه در بخش میکروبیولوژی آزمایشگاه، با پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه هابر میکروارگانیسم های بلقوه مضر، آزمون ها را انجام می دهد.

میکروبیولوژیست کیست؟

میکروبیولوژیست ها میکروب ها را مورد مطالعه قرار می دهند که برخی از مهم ترین اکتشافاتی که در جامعه مدرن به وجود آمده است ناشی از تحقیقات انجام گرفته توسط میکروبیولوژیست ها می باشد.

آزمایشگاه تشخیص پزشکی سیمرغ، با استفاده از توان علمی و تجربه ی بلند مدت اساتید صاحب نظر روماتولوژی با مجموعه کاملی از تست های تشخیصی برای انواع آزمایشات را فراهم کرده است ،همچنین امکان تشخیص دقیق و به موقع برای این آزمایشگاه خوب در تهران وجود دارد و آماده ی همکاری با متخصصین در این زمینه می باشد. راه های ارتباطی با آزمایشگاه تشخیص پزشکی سیمرغ ۰۲۱-۶۶۴۲۶۸۹۱ می باشد، همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

5 + سیزده =