بیماری‌های عفـونی

بیماری‌های عفـونی

بخش بیماری‌های عفونی آزمایشگاه تشخیص پزشکی سیمرغ تشخیص طیف وسیعی از عوامل عفونی ویروسی، باکتریایی و انگلی را  ارائه می‌کند که مبتنی بر تکنیک‌های رنگ آمیزی، کشت، متدهای مولکولی و سرولوژی است.

این بخش با همکاری متخصصین دانشگاهی میکروبیولوژي، پزشکان بالینی و کارشناسان با تجربه آمادگی خود را جهت همکاری با مراکز بهداشتی برای پیشگیری از شیوع عوامل عفونی و نیز آموزش‌های لازم جهت کنترل بیماری‌های عفونی اعلام می‌نماید. شایان ذکر است همکاران این بخش پاسخگوی سؤالات مرتبط با  نتایج آزمایش و ارائه مشاوره به بیماران محترم هستند.

برچسب نوشته:
2 دیدگاه ها
  • محمد علی

    سلام و عرض ادب و احترام خواهشا با دقت بخوانید تا بتوانید بنده را کمک بفرمایید بنده هموسکشوال هستم . حدود ۷۰ روز پیش با شخصی که قطعا دچار اچ ای وی بوده است رابطه داشتم . مفعول بودم و طرف مرا از سمت مقعد مورد دخول قرار داد ولی با کاندوم . ولی سکس دهانی بدون کاندوم بود .و بنده حسابی ساک زدم ۴ روز بعد پاپیلاهای اخر زبان برجسته شد و احساس سوزش زبان کوچک داشتم ته حلقم و برفک زد زبانم و بار زبانم زیاد شد و اب دهانم اندک شد و لبانم گاها خون ریزی قطره ای خیلی جزئی داشت و روز ۵۴ دچار قارچ کنار زبانم شدم که با خارش خون جاری میشد از روز ۵۴ به بعد به صورت متناوب دچار افت های ریز روی لب پایین میشدم و بعد چند روز میره و دوباره میاد از نظر بدن هم هفته سوم ۳ روز اسهال شدم و همه بدنم نبض ناگهانی میزند و عضلات پای و ساعد و زیر بغلم همه افتاده و تو این مدت ۳ بار ناگهانی به مدت چند دقیقه رگ های دست و پایم به شدت بزرگ شد البته یک سری علایم اصلی مثل تب و تورم غدد و گلو درد به معنای سرفه و درد و راش پوستی و خارش بالای تنم و درد مفاصل و عضلات را ندیدم گرچه گوشه پایم به مدت ۳ روز کهیری زد و با خارش خون میامد و بعد هم خودش رفت با همه این اوصاف من روز ۱۰ رابطه ازمایش RNA PCR دادم جواب منفی بود ! روز ۲۱ بعد رابطه مجدد همین ازمایش RNA PCR را تکرار کردم بازم منفی بود ! روز ۳۸ بعد رابطه ازمایش نسل ۴ الایزا دادم منفی بود ! روز ۵۸ بعد رابطه مجدد ازمایش الایزا نسل ۴ دادم بازم منفی بود ! و بالاخره باز هم روز ۵۴ در یک ازمایشگاه دیگر مجدد ازمایش DNA PCR را تکرار کردم بازم منفی بود ! سوال بنده این است با توجه به علایم بی سابقه که در من ایجاد شده بعد این رابطه که طرف قطعا مبتلا به ویروس است ولی ازمایشات مکرر منفی میشود ایا ممکن است به علت اینکه مثلا بار ویروس کمی وارد بدن شده یا هنوز پخش نشده است مدت های بعد یکدفعه فعال شود در بدن ؟؟؟؟ اعتبار این ازمایشات چقدر است چون اندکی خون میگیرن ؟؟ ازمایش قطعی سالم بودن دقیقا چند روز بعد رابطه است به خصوص اینکه ممکن است ویروس از راه دهان به بدن من منقل شده باشد و هنوز با بار ویروسی کم حرکت داشته باشد ؟؟؟ متشکرم

    مهر ۱۹, ۱۳۹۷ پاسخ

درج دیدگاه شما

شانزده + 20 =